Capone Bar на вул. Малиновського, 44 Д

Capone Bar на вул. Малиновського - це модний гастрономічний бар, з особливою атмосферою, цікавими подачами та напрочуд смачними стравами. Увага до дрібниць та гостинне ставлення – робить наш заклад оригінальним та стабільним, що не має аналогів на лівому березі Дніпра.

Стиль та інтер'єр

Capone Bar на вул. Малиновського - це модний гастрономічний бар, з особливою атмосферою, цікавими подачами та напрочуд смачними стравами. Увага до дрібниць та гостинне ставлення – робить наш заклад оригінальним та стабільним, що не має аналогів на лівому березі Дніпра. Єдине, чого не вистачає цьому бару – вільних місць.

Наші бармени змішують коктейлі, які поєднують людей. А перше правило кальянників – «Менше слів – більше диму». У меню зібрані найпопулярніші та визнані страви європейської, української та японської кухні та мангал, який ми вважаємо своєю родзинкою.

Вечори вихідних у великій залі – це відпочинок у приємній компанії під стильну музику у виконанні найкращих вокалістів міста, фіналістів проектів «X-Фактор» та «Голос Країни». Караоке ніч пропонує найкращу існуючу систему «Evolution Pro 2», легкий формат під якісний звук, щоб кожен зміг відчути себе професійним співаком «Nomber 1». На веранді, як мінімум сім разів на тиждень проходять шикарні застілля до глибокої ночі. Інтер'єр 30-х років зі зброєю та декором того часу залишить яскраве враження, яке Ви зможете побачити у наших фотозвітах.

МИ У ВІДПОВІДІ ЗА ВАШ НАСТРІЙ!

Меню

Нескінченна атмосфера затишку та тепла панує у наших ресторанах. Великою гордістю є багатство вибору вишуканих страв європейської, японської та традиційної кухні. Меню розроблялося найкращими шеф-кухарями міста. Завдяки новим технологіям приготування та трепетному відношенню, неповторний вигляд та збережений вітамінний склад страв викличуть справжнє захоплення! Дотримуючись своїх традицій Capone Bar не перестає дивувати сезонними новинками. А чайна карта з достатком різних трав'яних міксів підніме настрій, додасть сили та бадьорості! Найкращий кальян у місті, приготований з елітного тютюну у поєднанні з вашим улюбленим напоєм подарує відчуття затишку та відпочинку.

Основне меню

 

Події

Резерв столу
  1. Обов'язкове поле
  2. Обов'язкове поле
  3. Введен недействительный тип данных
    Введен недействительный тип данных
    Введен недействительный тип данных

+38(067) 688-68-80

вул. Маршала Малиновського, д. 44Д

Працюємо: Щодня з 10.00 до 21.00